Hayat Finans Mobil

Türkiye'nin İlk Dijital Bankası

Havuz Hesap (Çok Yakında!)

Siz de Havuz Hesap sayesinde farklı cari hesaplarınıza olan para akışınızı tek bir tek bir hesaptan kolayca kontrol edebilirsiniz.

Nedir? Özellikleri Sıkça Sorulan Sorular
Havuz Hesap

Havuz Hesap Nedir?

Havuz Hesap, farklı cari hesaplarınızdaki para akışını tek bir hesaptan kontrol etmenizi sağlayan hesap türüdür. Vereceğiniz otomatik talimat ile cari hesaplarınızdaki bakiyenizi Havuz Hesap'ınızda birleştirebilirsiniz.

Havuz Hesap Özellikleri

  • Açacağınız Havuz Hesap'ın ve Havuz Hesap'ınızla bağlanacak diğer hesaplarınızın her birinin cari hesap olması gerekir.
  • Havuz Hesap'ınızı açarken bağlayacağınız tüm cari hesapların aynı döviz cinsinden olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Diğer cari hesaplarınızdaki bakiyelerin havuz hesabınıza aktarılması için vereceğiniz otomatik talimatı günlük, haftalık ya da aylık olarak belirleyebilirsiniz.
  • Verdiğiniz talimat için istediğiniz tarih aralığını seçerek nakit aktarımının dilediğiniz tarihte gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
  • Ödeme talimatınızı limitsiz aktarım seçeneği ile vererek cari hesaplarınızdaki tüm tutarların Havuz Hesap'ınıza aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.
  • Hesaplarınızdaki belli tutardaki paranın Havuz Hesap'ınızda toplanmasını istiyorsanız limitli aktarımla dilediğiniz tutarda işlem yapabilirsiniz.
  • Siz de hemen Hayat Finans'ta bir Havuz Hesap açabilir ve cari hesaplarınızı hiç zorlanmadan yönetmeye başlayabilirsiniz.

Havuz Hesap ile farklı cari hesaplarınıza olan para akışlarınızı tek bir hesaptan kontrol edebilirsiniz. Vereceğiniz otomatik talimat ile farklı cari hesaplardaki bakiyeleriniz gün sonunda Havuz Hesap’ınızda birleştirilir.

Evet, Havuz Hesap'a sadece Cari Hesaplar bağlanabilir.

Havuz Hesabınıza; günlük, haftalık ve aylık olarak talimat verebilirsiniz. Talimatın çalışmasını tarih aralığı belirleyerek kısıtlayabilirsiniz.

Bir Havuz Hesap tanımındaki tüm Cari hesaplarınız aynı döviz cinsinden olmalıdır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Cari Hesap

Cari Hesap

Siz de Türk lirası, döviz ya da kıymetli maden cinsinden birikimlerinizi Cari Hesap açarak güvende tutabilirsiniz. Cari Hesap ile paranızın bir kısmını veya tamamını dilediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Katılma Hesabı

Katılma Hesabı

Tasarruflarınız aynı gün değerlenmeye başlasın! Katılma Hesabı ile vade sonunda kâr-zarar ortaklığı ile paylaşılan getiri sayesinde birikimlerinize değer katabilirsiniz.

HAYAT’lı Olmanın
Tam Zamanı!

{0} numaralı hattınıza güvenlik için doğrulama kodu gönderilmiştir.
Lütfen gönderilen doğrulama kodunu saniye içinde giriniz.