Hayat Finans Mobil

Türkiye'nin İlk Dijital Bankası

USD / TL
Banka Alış
Banka Satış
EURO / TL
Banka Alış
Banka Satış
ALTIN
Banka Alış
Banka Satış
GBP / TL
Banka Alış
Banka Satış
İlgili değerler gösterge olup herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Hayat Finans Mobil Uygulamasının son kurları geçerlidir.
İlgili değerler gösterge olup herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Hayat Finans Mobil Uygulamasının son kurları geçerlidir.

Döviz Alım Satım

Birikimlerinizi farklı para birimlerine kolaylıkla çevirebilir, avantajlı kurlarla döviz alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Döviz işlemlerinizi bireysel müşteriyseniz Hayat Finans Mobil Uygulamamız ile , tüzel müşteriyseniz ise İnternet Bankacılığı ve Hayat Finans Mobil Uygulamamız üzerinden 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Kıymetli Maden Alım Satım

Birikimlerinizi güvenle değerlendirmek için kıymetli maden alım ve satımı yapabilir, bu işlemleri gerçekleştirmek için tüzel müşteriyseniz 7/24 İnternet Bankacılığı ve Hayat Finans Mobil Uygulamamız üzerinden, bireysel müşteriyseniz 7/24 Hayat Finans Mobil Uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Bireysel müşteriyseniz Hayat Finans Mobil uygulamamız aracılığıyla , tüzel müşteriyseniz Hayat Finans Mobil uygulamamız ve İnternet Bankacılığımız aracılığıyla döviz işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yalnızca döviz alım işlemlerinden kambiyo gider vergisi alınmaktadır.

Evet, alacağınız Döviz/Kıymetli Maden tipinde açık Cari Hesabınızın olması gerekmektedir.

Döviz/Kıymetli Maden işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Hayat Finans Mobil uygulaması aracılığıyla döviz alım satım işlemlerinizi avantajlı kurlarımız ile yapabilir, aldığınız dövizi transfer edebilirsiniz. ATM’den döviz nakit çekimi yapabilmeniz için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

HAYAT’lı Olmanın
Tam Zamanı!

{0} numaralı hattınıza güvenlik için doğrulama kodu gönderilmiştir.
Lütfen gönderilen doğrulama kodunu saniye içinde giriniz.