Hayat Finans Mobil

Türkiye'nin İlk Dijital Bankası

Hayat Finans olarak kapsayıcı ve çok yönlü hizmet vermenin önemine inanıyoruz. Engelli bireylerin hayatın her alanında aktif şekilde yer almasını destekliyoruz. Bu nedenle tüm hizmetlerimizi engelli müşterilerimizin erişimini kolaylaştıracak şekilde sunuyoruz ve onların tüm finansal işlemlerini hiç zorlanmadan yerine getirebilmeleri için çalışmayı sürdürüyoruz.

Kolay Erişim ve Kullanım İçin
Özel Tasarlanan Web Sitemiz

Engelli bireylerin bankacılık işlemlerini çok daha hızlı ve pratik bir şekilde yapabilmesi için web sitemizi dijital erişilebilirlik programlarına uygun şekilde yapılandırdık, tüm müşterilerimizin kullanımı için ideal bir arayüz oluşturduk. Bu kapsamda sunduğumuz uygulamalarımız şunlar:

  • Sitemizde yer alan metinleri istediğiniz büyüklükteki puntoya getirebilirsiniz. Böylece metinleri daha kolay okuyabilirsiniz.
  • Hareketli içeriklerimizi durdurarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
  • İmleç boyutunu kullanımınız için ideal olacak biçimde büyütebilirsiniz. Bu sayede web sitemizi incelerken zorlanmazsınız.
  • Kullandığımız disleksi dostu yazı tipi sayesinde işlemlerinizi yaparken daha rahat bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.
  • Metin ve satır boşluklarının ayarlamasını tercihinize göre yaparak okuma konforunuzu artırabilirsiniz.
  • Sitemizdeki renklerin canlılık ve kontrast ayarlarını değiştirebilir, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmeler yapabilirsiniz.
  • Görme güçlüğü çekiyorsanız sözleşmelerimizin sesli versiyonlarını internet sitemiz üzerinden dinleyebilir, kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

İşlemleri Hızlıca Tamamlamanıza Olanak Tanıyan
Hayat Finans Mobil Uygulaması

Hayat Finans Mobil Uygulaması ile tüm işlemleriniz her zamankinden çok daha hızlı ve kolay gerçekleşecek!

  • İşitme ya da konuşma engeliniz bulunuyorsa kolayca müşterimiz olabilirsiniz. Bunun için mobil uygulamamızı telefonunuza indirerek işaret dili bilen müşteri danışmanımızla görüşmeniz yeterli. Ayrıca dilerseniz güvenli bir şekilde müşteri temsilcimizle chat yaparak da işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • İlerleyen süreçte ihtiyaç duyduğunuz her anda müşteri temsilcisine öncelikli olarak bağlanabilecek ve taleplerinizi hızla iletebileceksiniz.
  • Aynı şekilde, ilerleyen zamanlarda işaret diliyle görüntülü görüşme özelliğini kullanarak farklı işlemlerinizi de mobil uygulama üzerinden tamamlayabileceksiniz.

Engel Tanımayan İletişim Merkezi

Engelleri aşan iletişim merkezimizle tüm müşterilerimizin bankacılık işlemlerini hızlıca gerçekleştirmesini önemsiyoruz. Bu kapsamda 444 4 988 nolu numaradan İletişim Merkezimizi aradığınızda öncelikli olacağınız bir sistem üzerinde çalıştığımızı belirtmek isteriz. Böylece arama gerçekleştirdiğinizde öncelikli olarak ve doğrudan İletişim Merkezimize bağlanabileceksiniz. 

Hayat Finans olarak engelleri aşıyoruz. Her bireyin eşit şekilde bankacılık hizmetlerinden faydalanmaları için sorumluluk alıyoruz. Çağdaş bir bakış açısıyla ele aldığımız, tüm müşterilerimizin erişim ve kullanımına uygun dijital bankacılık hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

HAYAT’lı Olmanın
Tam Zamanı!

{0} numaralı hattınıza güvenlik için doğrulama kodu gönderilmiştir.
Lütfen gönderilen doğrulama kodunu saniye içinde giriniz.