Hayat Finans Mobil

Türkiye'nin İlk Dijital Bankası

Hizmetler

Yurt içi ve yurt dışı tüm transfer işlemlerinizi Hayat Finans ile hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Para Transferleri KOLAS Döviz Transferi (SWIFT)
Hizmetler

Para Transferleri

Hayat Finans'taki diğer hesaplara Türk lirası, yabancı para ve kıymetli maden transferi yapabilirsiniz. Üstelik havale işlemlerini 7/24 ücretsiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hafta içi 09.00-17.15 saatleri arasında başka bankalardaki hesaplara ücretsiz şekilde Türk lirası transfer edebilirsiniz.

EFT işlem saatleri dışında Hayat Finans hesabınızdan başka bankalardaki hesaplara 50.000 TL'ye kadar ücretsiz şekilde para transfer edebilirsiniz.

KOLAS (Çok Yakında!)

Yeni bir para transferi yöntemi olan Kolay Adresleme(KOLAS) sayesinde transfer işlemlerinizi IBAN kullanmadan gerçekleştirebilirsiniz. 
Bu yöntem; mail adresi, GSM numarası veya T.C. Kimlik Numarası gibi bilgilerinizi hesap bilgilerinizle eşleştirerek işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar.
  • KOLAS'ı Türk lirası cari hesaplarınıza tanımlayabilirsiniz.
  • Her müşterinin toplam beş adet KOLAS tanımlama hakkı bulunur. Bu beş hak, Hayat Finans da dâhil tüm bankalardaki hesaplarınızı kapsar.
  • Bir kolay adresi sadece bir IBAN ile eşleştirebilirsiniz. Yeni bir eşleştirme yaptığınızda eski kayıtlar silinir ve işlemler güncel IBAN üzerinden gerçekleştirilir.
  • Bir IBAN’ı farklı kolay adresler ile eşleştirebilirsiniz. Örneğin Hayat Finans’taki IBAN’ınızı aynı anda hem cep telefonu numaranızla hem e-posta adresinizle eşleştirip kullanabilirsiniz.

Döviz Transferi (SWIFT)

SWIFT(Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication), tüm dünyada bankalar arasında elektronik fon transferi, talimat gönderme ve haberleşmeyi en üst düzeyde güvenlik donanımıyla sağlayan sistemdir. SWIFT sayesinde yurt içi ve yurt dışı döviz transferlerinizi kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • SWIFT Kodu veya BIC(Business Identifier Code) Kodu SWIFT sistemine dahil olan her bir bankaya tanımlanan özel bir koddur ve döviz transferleri için bilinmesi gereken bir bilgidir.
  • Hayat Finans SWIFT Kodu: HTYBTRISXXX 
  • SWIFT Ücreti

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Ödemeler

Ödemeler (Çok Yakında!)

Tüm fatura ödeme işlemlerinizi Hayat Finans ile hızlıca gerçekleştirebilir, üstelik otomatik ödeme talimatı vererek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Cari Hesap

Cari Hesap

Siz de Türk lirası, döviz ya da kıymetli maden cinsinden birikimlerinizi Cari Hesap açarak güvende tutabilirsiniz. Cari Hesap ile paranızın bir kısmını veya tamamını dilediğiniz zaman çekebilirsiniz.

HAYAT’lı Olmanın
Tam Zamanı!