Hayat Finans Mobil

Türkiye'nin İlk Dijital Bankası

Hayat Finans Tüzel Banka Kartı (Çok Yakında!)

Firmanız için yapacağınız tüm fiziki ve sanal alışverişlerinizi Hayat Finans Tüzel Banka Kartı aracılığıyla vadesiz hesabınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Hayat Finans Tüzel Banka Kartı Kart Yönetimi Kart Eşleştirme Kart Özellikleri Sanal Kart
Hayat Finans Tüzel Banka Kartı ücretsizdir. 

Hayat Finans Tüzel Banka Kartı

Hayat Finans Tüzel Banka Kartı, tüzel müşterilerimiz için düzenlenen bir karttır. Bankamızda iş hesabı bulunan tüm müşterilerimiz, Hayat Finans Mobil Uygulaması üzerinden Hayat Finans Tüzel Banka Kartı başvurusu yapabilir.

Kart Yönetimi

Çalışanlarınıza vereceğiniz Hayat Finans Tüzel Banka Kartlarının tüm işlem yetkilerini Mobil Şube aracılığıyla yönetebilirsiniz. Ayrıca Hayat Finans Mobil uygulamamız üzerinden çalışanlarınızın günlük kullanım limitlerini güncelleyebilir ve gerçekleştirmelerini istemediğiniz işlem türlerini pasif konuma getirebilirsiniz.

Hayat Finans Tüzel Banka Kartlarınızdan bir süre boyunca işlem yapılmasını istemiyorsanız kartlarınızı Geçici Kapalı konumuna getirebilirsiniz.

Kart Eşleştirme

Hayat Finans Tüzel Banka Kartı işlemlerinizde size yardımcı olacak banka yetkilinizi dilediğiniz zaman kartınızla eşleştirebilirsiniz. Kartınızla eşleştirdiğiniz yetkiliyi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Kart Özellikleri

Para çekme, para yatırma ya da bakiye sorgulama gibi işlemleriniz için yurt içindeki ATM'leri kullanabilir; yurt dışındaki ATM’lerden para çekebilir ve tüm işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Kartınızı yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. İşlem yapılan yerlerdeki POS’ların MCC - Merchant Category Code (iş yeri kategori kodu) tanımlarının katılım bankacılığı kriterlerine uygun olması gerekmektedir.

Hayat Finans Tüzel Banka Kartı ile 3D Secure ve GO (Güvenli Öde) altyapısına sahip sitelerden yapacağınız e-ticaret ödeme işlemlerini tamamlayabilmek için ilgili yetkilinin cep telefonuna gönderilen kodu kullanmanız gerekir.

Yurt Dışında Kullanım

Yurt içindeki ATM işlemlerinin yanı sıra yurt dışındaki Mastercard/Maestro/Cirrus amblemli ATM’lerden para çekebilirsiniz.

Yurt dışındaki POS'lardan ve ATM’lerden yabancı para birimi cinsinden işlem yapabilirsiniz. Yaptığınız işlemler TL’ye çevrilerek TL ana hesabınızdan tahsil edilir.

Temassız Ödeme

Hayat Finans Tüzel Banka Kartının Temassız Ödeme özelliği sayesinde 750 TL'ye kadar olan alışverişlerinizi şifre kullanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

750 TL üzerindeki alışverişlerinizde ödeme işlemini temassız olarak başlattıktan sonra kart şifrenizi girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Temassız Ödeme özelliğini kullanarak yaptığınız tüm işlemleri Mobil Şube üzerinden görebilirsiniz.

Sanal Kart

E-ticaret harcamalarınızda kullanmak üzere Hayat Finans Tüzel Banka Kartına bağlı Sanal Kart oluşturabilirsiniz. Sanal Kart, internet alışverişlerinizde banka kartınızın ana hesabındaki bakiyeyi kullanarak ödeme yapmanızı sağlar.

Hem Hayat Finans Banka Kartınız hem Sanal Kartınız ile 3D Secure ve GO (Güvenli Öde) altyapısına sahip sitelerde güvenle e-ticaret harcaması yapabilirsiniz.

HAYAT’lı Olmanın
Tam Zamanı!

{0} numaralı hattınıza güvenlik için doğrulama kodu gönderilmiştir.
Lütfen gönderilen doğrulama kodunu saniye içinde giriniz.