Hayat Finans Mobil

Türkiye'nin İlk Dijital Bankası

Hayat Finans Banka Kartı

Fiziki ve sanal alışverişlerinizin tümünü Hayat Finans Banka Kartı'nızdaki vadesiz hesap bakiyenizi kullanarak yapabilirsiniz. 

Hayat Finans Banka Kartı Kart Yönetimi Kart Özellikleri Sanal Kart
Hayat Finans Banka Kartı ücretsizdir.

Hayat Finans Banka Kartı

Para çekme, para yatırma ya da bakiye sorgulama gibi işlemleriniz için yurt içindeki ATM'leri kullanabilir; yurt dışındaki ATM’lerden para çekebilir ve tüm işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

İş bankası bankamatiklerinden para yatırma/çekme ve bakiye sorma işlemlerini ücretsiz yapabilirsiniz. 

Kart Yönetimi

Kartınızın yetkilendirme işlemlerini Hayat Finans Mobil uygulamamız üzerinden yönetebilirsiniz. Örneğin kartınızla geçekleştirmek istemediğiniz işlem türlerine kısıtlama getirebilirsiniz. Ayrıca kartınızın günlük kullanım limitlerini de Hayat Finans Mobil uygulamamızdan belirlenmiş alt/üst sınırlar dahilinde kart limitlerinizi arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Kartınızdan işlem yapılmasını istemediğiniz zamanlarda mobil uygulama üzerinden ile Geçici Kapalı özelliğini kullanarak kartınızı kapalı konuma getirebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda kartınızı yeniden kullanıma açabilirsiniz.

Kart Özellikleri

Para çekme, para yatırma ya da bakiye sorgulama gibi işlemleriniz için yurt içindeki ATM'leri kullanabilir; yurt dışındaki ATM’lerden para çekebilir ve tüm işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Kartınızı yurt içinde ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kart kullanımı için işlem yapılan POS'taki MCC (iş yeri kategori kodu) tanımlarının katılım bankacılığı kriterlerine uygun olması yeterlidir.

Yurt Dışında Kullanım

Yurt dışındaki ATM'lerden işlem yapabilmek için Mastercard/Maestro/Cirrus ambleminin olduğu ATM'leri tercih edebilirsiniz.

Yurt dışındaki POS'lardan ve ATM’lerden yabancı para birimi cinsinden işlem yapabilirsiniz. Yaptığınız işlemler TL’ye çevrilerek TL ana hesabınızdan tahsil edilir.

Temassız Ödeme

Hayat Finans Banka Kartı'nda Temassız Ödeme özelliği bulunur. 750 TL'ye kadar yapacağınız tüm işlemlerinizi Temassız Ödeme özelliğiyle şifre kullanmanıza gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

750 TL ve üzerinde olan ödemelerinizi ise temassız olarak başlattıktan sonra şifrenizi kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Temassız işlemlerin tümünü işlemi tamamladıktan hemen sonra Hayat Finans Mobil Uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Sanal Kart

İnternet alışverişlerinizde kullanmak üzere Hayat Finans Banka Kart'ınıza bağlı bir Sanal Kart oluşturabilirsiniz.

3D Secure ve GO (Güvenli Öde) altyapısına sahip tüm sitelerde Hayat Finans Banka Kart'ınızı veya Sanal Kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.
HAYAT’lı Olmanın
Tam Zamanı!