Hayat Finans Mobil

Türkiye'nin İlk Dijital Bankası

Hayat Holding

Temelleri 1937 yılında atılan Hayat Holding olarak hızlı tüketim ürünleri sektöründe Hayat; ağaç bazlı panel sektöründe Kastamonu; liman işletmeciliği sektöründe ise Limaş başta olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren 67 şirketimiz ve 20.000’i aşkın çalışanımızla global bir oyuncuyuz.
Dijital çağın tüm sektörleri etkilediği ve bu sektörler arası geçişkenliği tetiklediği günümüzde, finans sektörüne yatırım yapmaya karar verdik ve 1.500.000.000 TL sermaye ile Hayat Finans Katılım Bankası’nı kurduk.

Holding çatısı altında 17 ülkede ileri teknolojilerle üretilen 49 Türk markasını dünya çapında milyonlarca tüketiciye ulaştırıyoruz. Globalleşme vizyonumuz ve sürdürülebilir büyüme anlayışımızla, Türkiye’de ve dünyada nesiller boyu fayda yaratmak için yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Hayat Finans,

25 yıl sonra %100 Türk sermayeli ilk dijital banka!

Hayat Finans Katılım Bankası

Türkiye’nin şubesiz ilk dijital bankası olan Hayat Finans olarak kesintisiz hizmet anlayışı ve teknolojik altyapısıyla Hayat Finans Mobil uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden hizmet veriyoruz. Ticari Bankacılık, KOBİ Bankacılığı, Bireysel Bankacılık, Hazine İşlemleri, Yatırım Bankacılığı ve Özel Bankacılık gibi temel bankacılık hizmetlerinin yanı sıra yeni nesil bankacılık hizmetleri sunacağız.
Doğru teknolojik yatırım hamleleri yaparak dijital bankacılığa yön verecek projelerimizle sizi hayattan koparmayacak bir deneyim yaşatıyoruz. Güvenilir, yalın, yenilikçi, hızlı, şeffaf yaklaşımımız ve teknolojinin tüm gelişmeleri ile finansal ihtiyaçlarınıza çözüm sağlıyoruz. İnsanı merkeze alan bakış açımızla bizi tercih eden müşterilerimizi her daim memnun etmek istiyoruz.

İş birliklerimiz ve teknoloji platformlarımızın oluşturduğu dijital ekosistem ile hayatı kesintisiz yaşatan banka olma vizyonumuzu gerçekleştiriyoruz:

23 Mart 2023’te Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan faaliyet iznimizi aldık ve Hayat Finans Mobil uygulamamız ve İnternet Bankacılığı üzerinden sizlere masrafsız hizmet vermeye başladık.

Kesintisiz bankacılık deneyimi sunan Hayat Finans sayesinde hep hayatın içinde kalacak, hayattan kopmayacaksınız!

Şubesiz Bankacılık
Kesintisiz Deneyim 
İhtiyaca Özel Çözümler 
Uçtan Uca Dijital Çözümler
Güvenilir
Hızlı
HAYAT’lı Olmanın
Tam Zamanı!

{0} numaralı hattınıza güvenlik için doğrulama kodu gönderilmiştir.
Lütfen gönderilen doğrulama kodunu saniye içinde giriniz.