Hayat Finans Mobil

Türkiye'nin İlk Dijital Bankası

Bana Bunu Al

Hayat Finans ile İhtiyaçlarınızı Karşılamanın Tam Zamanı! Avantajlı kar oranlarıyla bireysel finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Bana Bunu Al şimdi Hayat Finans Mobil’de!

Nedir? Özellikleri Avantajları Nasıl Başvuru Yapılır? Nasıl Kullanılır? Nerede Kullanılır? Sıkça Sorulan Sorular
Bana Bunu Al

Bana Bunu Al Nedir?

Bana Bunu Al bireysel ihtiyaçlarınızı finanse edebileceğiniz ihtiyaç finansmanı (ihtiyaç kredisi)* limitidir. Bu finansman ile mobilya, beyaz eşya, elektronik vb. gibi yapacağınız tüm alışverişlerinizde finansman desteği alabilirsiniz.

Fiziki işyerlerinde limitiniz dahilinde QR kod ile alışverişlerinizi kolayca yapabilir, ihtiyaçlarınızı 18 aya kadar vadeler ile karşılayabilirsiniz. 

Bana Bunu Al’a eğer müşterimizseniz Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yaparak, henüz müşterimiz değilseniz Hayat Finans Mobil uygulamasını indirerek görüntülü görüşme ile müşterimiz olup hızlıca başvurabilirsiniz. Tüm kartlarınızdan bağımsız olarak ek finansman limitine sahip olabilirsiniz.

*Katılım bankacılığı, temel ilke ve faaliyetleri doğrultusunda İhtiyaca Dayalı Finansman sağlamaktadır. Ancak bankacılık mevzuatına göre resmi olarak İhtiyaç Kredisi olarak da sınıflandırılmaktadır. 

Bana Bunu Al Özellikleri

 • Sahip olabileceğiniz maksimum finansman limiti 200.000 TL’dir.
 • Limit geçerlilik süresi boyunca limitinizi parçalı olarak ya da tek seferde kullanabilirsiniz.
 • Harcama yapabileceğiniz minimum tutar 500 TL’dir.
 • Harcama anınızda 18 aya kadar vadelerle kendi ödeme planınızı kendiniz seçebilirsiniz.

Bana Bunu Al Avantajları

 • Kredi kartı limitlerinizi doldurmadan ve vade sınırlarına takılmadan ihtiyaçlarınızı finanse edebilirsiniz.
 • QR kod ile ödeme yöntemi ile alışverişlerinizi güvenle ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Harcamalarınızda işyerlerinin uyguladığı peşin fiyat avantajından faydalanır, finansman ile 18 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Bana Bunu Al'a Nasıl Başvuru Yapılır?

Mevcut müşterimiz iseniz Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yaparak Bana Bunu Al fırsatlarından hemen faydalanabilirsiniz

Henüz Hayat Finans müşterisi değilseniz Hayat Finans Mobil uygulamasını hemen indirerek görüntülü görüşme ile dakikalar içinde müşterimiz olabilirsiniz. 

Görüntülü görüşme ile müşteri olmak için tıklayınız. 

Bana Bunu Al Nasıl Kullanılır?

 • Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yapıp ana sayfada bulunan Bana Bunu Al butonuna tıklayın.
 • Mağaza kasa görevlisine QR kod ile ödeme yapmak istediğinizi iletin.
 • POS üzerinde oluşan QR kodu telefonunuzda açılan QR okuma kamerasına okutun.
 • Hayat Finans Mobil uygulamanızda çıkan işlem bilgilerinizi ve ödeme planınızı kontrol edin.
 • Onayınızı verin, alışverişinizi tamamlayın, iyi günlerde kullanın.

Bana Bunu Al Nerede Kullanılır?

Bana Bunu Al finansmanı ile akaryakıttan mobilya harcamalarına, havayolu ve konaklama masraflarından bilgisayar alışverişine kadar geniş bir yelpazedeki harcamalarınızı 18 aya varan vadelerle taksitlendirebilirsiniz.Giyim, kozmetik ve gıda gibi günlük ihtiyaçlarınızı da kapsayan bu finansman seçeneği, müşterilerimize bütçelerini daha etkili bir şekilde yönetme ve harcamalarını daha uygun bir zaman dilimine yayma fırsatı sunmaktadır. Böylece, önemli ihtiyaçlarınızı karşılarken finansal rahatlığınızı koruyabilir ve alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Bana Bunu Al ile Yapılan Harcama KategorileriTaksit Sayısı
Bilgisayar6
Mobilya 18
Havayolu ve Konaklama (Yurt İçi Harcamalar)18
Beyaz Eşya 18
Elektronik18
Eğitim18
Sağlık18
Giyim18
Kozmetik18
Gıda18
Akaryakıt18
Market 18
Restoran18
Finansman Maliyet Tablosu
VadeVadeTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
6%4.79%0.00%6.23%106.45
12%4.79%0.00%6.23%106.45
18%4.79%0.00%5.53%90.77
Örnek maliyet tablosu 10.000 TL baz alınarak hesaplanmış olup, aylık yıllık maliyet oranlarına tahsis ücreti ve yasal vergiler dahildir. Finansmanın maksimum vadesi 18 aydır. 12.000 TL’ye kadar cep telefonu alımları 12, 12.000 TL üzeri cep telefonu alımları 3, bilgisayar alımları 12, tablet alımları 6 taksit ile sınırlandırılmıştır. Finansman tutarının 50.000 TL’ye kadar olması durumunda en fazla 36 ay, 50.000 - 100.000 TL arasında en fazla 24 ay, 100.000 TL’den fazla olması durumunda en fazla 12 ay olarak belirlenmiştir. Müşteriye limit tahsisi yapılmış olsa dahi, harcama anında tekrar başvuru değerlendirmesi yapılır. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. 

*Katılım bankacılığı, temel ilke ve faaliyetleri doğrultusunda İhtiyaca Dayalı Finansman sağlamaktadır. Ancak bankacılık mevzuatına göre resmi olarak İhtiyaç Kredisi olarak da sınıflandırılmaktadır. 

Değerli Müşterilerimiz,

KKB sisteminde gerçekleştirilecek bakım çalışması sebebiyle 16.06.2024 tarihi 02:00 -12:00 saatleri arasında ve 17-18.06.2024 tarihlerinde ara ara finansman başvurusu alınamayacaktır. 

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hayat Finans Mobil uygulamamızı indirip müşteri olarak başvuru yapabilirsiniz.

Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yapıp, ana sayfada bulunan Bana Bunu Al butonuna tıklayıp çatı limitinizi öğrenebilirsiniz. Limit talebinizin onaylanması durumunda sözleşmelerinizi onaylayarak limitinizi tanımlayabilirsiniz.

Harcama yapabileceğiniz minimum finansman tutarı 500 TL ve maksimum finansman tutarı 200.000 TL'dir.

Harcama yapabileceğiniz maksimum vade 18 aydır.

Katılım Bankacılığı ilkeleri gereği murabaha standartlarına uygun her ürünü Bana Bunu Al finansmanı ile satın alabilirsiniz. Bu standartlar dışında bulunan alkol ve tütün gibi ürünler fonlanamaz.

Kullandığınız finansman tutarı fiziki olarak bulunduğunuz mağazada QR kodu okutup onaylarınızı verdikten sonra direk satıcı hesabına aktarılır. 

Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yapıp ana sayfada bulunan ''Finansmanlarım'' menüsünden ödeme yapmak istediğiniz finansmanı seçerek taksit ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Evet, finansman kullanım tarihinizden itibaren 14 gün geçmemiş ve hiç ödeme yapmamışsanız Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yapıp ana sayfada bulunan ''Finansmanlarım'' menüsünden caymak istediğiniz finansmanı seçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yapıp ana sayfada bulunan ''Finansmanlarım'' menüsünden erken kapatmak istediğiniz finansmanı seçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yapıp ana sayfada bulunan ''Finansmanlarım'' menüsünden geri ödeme planınızı görüntüleyebilirsiniz.

Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yapıp ana sayfada bulunan ''Finansmanlarım'' menüsünden kullanmış olduğunuz finansmanınızı görüntüleyebilirsiniz.

Bana Bunu Al limitinizi parçalı olarak yada tek seferde kullanabilirsiniz.

Başvuru için mevcut müşterimiz olup Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir.
HAYAT’lı Olmanın
Tam Zamanı!

{0} numaralı hattınıza güvenlik için doğrulama kodu gönderilmiştir.
Lütfen gönderilen doğrulama kodunu saniye içinde giriniz.